بیست و پنجمین دوره طرح ولایت

۲۷ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۷:۳۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۹
بیست و پنجمین دوره طرح ولایت در تابستان ۱۳۹۹، ﺑﺎ اﺗﮑﺎل ﺑﻪ ذات اقدس اﻟﻬﯽ و ﻋﻨﺎﯾﺎت ﺧﺎﺻﻪ ﺣﻀﺮت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) در مشهد مقدس به مدت ۴۰ روز، با حضور جمع برگزیده‌ای از دانشجویان برادر و خواهر برگزار خواهد شد.

بیست و پنجمین دوره طرح ولایت در تابستان ۱۳۹۹، ﺑﺎ اتکا ﺑﻪ ذات اقدس اﻟﻬﯽ و ﻋﻨﺎﯾﺎت ﺧﺎﺻﻪ ﺣﻀﺮت علی بن موسی‌الرضا(ع) در مشهد مقدس به مدت ۴۰ روز، با حضور جمع برگزیده‌ای از دانشجویان برادر و خواهر که مراحل ثبت‌نام را طی کرده و شایستگی‌های حضور آن‌ها در دوره احراز شود، برگزار خواهد شد.

سرفصل‌های شش‌گانه طرح ولایت شامل «معرفت‌شناسی»، «خدا‌‌شناسی»، «انسان‌شناسی»، «فلسفه اخلاق»، «فلسفه حقوق» و «فلسفه سیاست» است که هر یک از این سرفصل‌ها به وجهی از وجوه نظام اندیشه اسلامی می‌پردازد و درصدد است که با تبیین این گزاره‌ها دانشجویان را با نظام کلی تفکر اسلامی آگاه سازد.

این دوره جایگاهی ویژه در اندیشه رهبر فرزانه انقلاب دارد تا آنجا که ایشان در ۲۴ سال گذشته فارغ از ارشادات و نکاتی که در دیدارهای خصوصی و غیرخصوصی درباره طرح ولایت مطرح فرموده‌اند، ۷ دیدار اختصاصی با دانش‌پژوهان طرح ولایت نیز داشته‌اند.

با توجه به درخواست‌های مکرر برای مطالعه محتوای آزمون‌ها و آمادگی بیشتر، آزمون‌های سامانه از روز پنج‌شنبه ۲۱ فروردین‌ماه مصادف با نیمه شعبان در دسترس قرار می‌گیرد.

جهت ثبت نام یا ورود به سامانه اینجا کلیک کنید.

کلید واژه ها: مدرسه‌عالی و دانشگاه شهید مطهری بیست و پنجمین دوره آموزشی طرح ولایت