راهکار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برای مقابله با بحران‌ها + فیلم

۱۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۷
شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، قهرمان بین‌المللی مبارزه با تروریسم، سخنی نغز درباره نحوه مواجهه با تهدیدها و بحران‌ها دارد.

طی چند روز اخیر که کشور ما نیز همچون ۹۰ کشور دیگر دنیا درگیر ویروس کرونا شده است، عده‌ای سعی در ماهیگیری از آب گل‌آلود و ایجاد هراس در بین مردم‌دارند؛ رسانه‌های فارسی زبان بیگانه جلودار این وحشت‌افکنی کاذب در جامعه ما هستند.

این در حالی است که مسئولان کشورمان از همان بدو شیوع کرونا در ایران، باصداقت و بدون کوچک‌ترین پنهان‌کاری موضوع را با مردم در میان گذاشتند؛ درحالی‌که مسئولان بسیاری از کشورهای دنیا ازجمله آمریکا و عربستان سعودی مشغول پنهان‌کاری پیرامون عمق شیوع کرونا در کشورهایشان هستند.

کرونا تبدیل به یک بیماری شایع شده است که مدتی دیگر با تغییرات جوی یا کشف و تولید واکسن مربوطه ریشه‌کن می‌شود؛ مهم آن است که در کشاکش مقابله با این تهدید، قابلیت‌های کشور را افزایش دهیم.

شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، قهرمان بین‌المللی مبارزه با تروریسم، سخنی نغز درباره نحوه مواجهه با تهدیدها و بحران‌ها دارد؛ این شهید بزرگوار می‌گوید: «من به تجربه می‌گویم که میزان فرصتی که در بحران‌ها وجود دارد، در خود فرصت‌ها نیست؛ اما شرط آن، این است که نترسید، نترسیم و نترسانیم».

 


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: مدرسه‌عالی و دانشگاه شهید مطهری شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی کرونا ویروس