بیانیه جمعی از دانش آموختگان و دانشجویان مدرسه عالی و دانشگاه شهید مطهری در دفاع از حریم علم و اخلاق +اسامی امضا کنندگان

۱۸ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۵ اطلاعیه
تعداد بازدید:۳۲۶
ما دانش آموختگان و دانشجویان مدرسه عالی و دانشگاه شهید مطهری؛ بر خود لازم دانستیم نه در دفاع از یکی از نامزدهای ریاست جمهوری، بلکه برای دفاع از ساحت علم و اخلاق، مطالبی را راجع به یکی از دانش آموختگان برجسته دانشگاه شهید مطهری بیان کنیم .

به استحضار ملت شریف ایران می رساند؛ در کوران رقابت­­های انتخابات ریاست جمهوری 1400 و در اولین مناظره نامزدهای محترم؛ مطالب نادرستی از سوی یکی از کاندیداها نسبت به مدرک تحصیلی حجت ­الاسلام والمسلمین دکتر رییسی بیان شد. اینکه در مناظره تخصصی اقتصادی که قرار است نتیجه آن تصمیم دقیق و انتخاب درست مخاطبان باشد؛ مطالبی از این دست و اتهامات و داده­های غیرواقعی بیان گردد، خود یک نقیصه بزرگ است که باید هم در سطح قانونگذاری و هم از سوی رسانه ملی به آن پرداخته و با مدنظر قرار دادن دیدگاه متخصصان و دلسوزان، این کاستی ها برطرف گردد تا رقابتی در تراز جمهوری اسلامی به نمایش درآید.

ما دانش آموختگان مدرسه عالی و دانشگاه شهید مطهری؛ بر خود لازم دانستیم نه در دفاع از یکی از نامزدهای ریاست جمهوری، بلکه برای دفاع از ساحت علم و اخلاق، مطالبی را راجع به یکی از دانش آموختگان برجسته دانشگاه شهید مطهری بیان کنیم .


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: بیانیه دانشجویان اساتید حجت الاسلام و المسلمین رئیسی